Aktuality‎ > ‎

Alejsbor

přidáno: 1. 10. 2013 2:01, autor: Jan Horalek   [ aktualizováno 1. 10. 2013 2:02 ]
Školní pěvecký sbor Alejsbor se ve dnech 27. – 29. 9. podíval do Jindřichova Hradce. Setkali jsme se se spřáteleným sborem Zanoty z jindřichohradeckého gymnázia a byli jsme zároveň jejich hosty. Společně jsme si zazpívali na koncertě v kapli sv. Maří Magdalény, která měla nejen nezapomenutelnou stroze barokní atmosféru, ale i pro většinu zpěváků nezapomenutelnou akustiku. Hledali jsme totiž ideální místo, kde se budeme vzájemně dobře slyšet, ale nenašli jsme ho. Takže to byly trochu víc nervy. Úspěch jsme měli veliký a myslím, že se naše písničky podařily velice dobře i se všemi detaily.
Také jsme se dortem rozloučili s našimi vysokoškoláky – bohužel jejich rozvrh už jim nedovoluje chodit na zkoušky. Ale těšíme se, že se s nimi určitě zas brzy uvidíme, protože jsme s nimi zpívali rádi. Problémem je, že jsou to vlastně všichni naši kluci. A tak než najdeme další milovníky sborového zpěvu - kluky, budeme se scházet jen v dívčím obsazení. Nevadí, repertoár to bude také hezký, ale jistě uznáte, že s klukama je to zábavnější.
Naše další plány si můžete přečíst v záložce Alejsbor, na cestu do ciziny bychom potřebovali několik dalších zpěváků, tak neváhejte, a kdo by měl zájem, přijďte, kluci i holky.
                                                                                Helena Brdičková