Aktuality‎ > ‎

Biologická olympiáda - výsledky 51. ročníku

přidáno: 31. 5. 2017 5:56, autor: Jan Horalek   [ aktualizováno 31. 5. 2017 7:00 ]
Kategorie A

 1.  Kateřina Kubíková  Gymnázium Botičská
 2.  Jiří Janoušek  Gymnázium Budějovická
 3.  Vojtěch Brož  Gymnázium Budějovická
 4.  Kateřina Černá  Gymnázium Nad Štolou
 5.  Václav Löffelmann  Gymnázium Litoměřická
 6.  Kateřina Plachtová  Gymnázium J. Gutha Jarkovského
 7.  Tadeáš Ryšan  Gymnázium Botičská
 8.  Zuzana Ottová  Gymnázium Budějovická
 9.  Tereza Jenčová  Gymnázium Nad Alejí
 10.  Kristýna Tesková  Gymnázium Budějovická
Celkem se zúčastnilo 35 studentů.

Kategorie B

 1.  Šimon Zeman  Malostranské gymnázium
 2.  Kateřina Neubergerová  Gymnázium Jana Nerudy
 3.  Monika Němcová  Gymnázium Opatov
 4.  Prokop Černý
 Gymnázium Českolipská
 5. Sylvie Majorová Nad Kavalírkou
 6. Johanka Bruthová Gymnázium Chodovická
 7. Kateřina Pšeničková Gymnázium Jana Keplera
 8. Alžběta Poštulková Gymnázium Botičská
 9. Kateřina Dunovská Gymnázium Nad Štolou
 10. Kateřina Kohoutová Gymnázium Nad Alejí
Celkem se zúčastnilo 33 studentů.

Kategorie C

 1. Štěpán Vavřina
 Gymnázium Budějovická
 2. Veronika Hanušová
 ZŠ Na Šutce
 3. Vratislav Poppr
 ZŠ Filosofská
 4. Karolína Česneková
 Gymnázium Voděradská
 5. Michaela Šídlová
 Gymnázium Litoměřická
 6. Barbora Kociánová
 ZŠ Drtinova
 7. František Novák
 Gymnázium Českolipská
 8. Anna Cibulková
 Gymnázium Na Vítězné pláni
 9. Ema Konečná
 Gymnázium Nad Štolou
 10. Ludmila Kojecká Gymnázium Nad Alejí
Celkem ze zúčastnilo 35 studentů.

Kategorie D

 1. Anna Vránová
 Gymnázium Nad Alejí
 2. Michal Kříž
 Gymnázium Heyrovského
 3. Marie Šmídová
 Gymnázium Nad Alejí
 4. Anna Bradová
 Gymnázium J. G. Jarkovského
 5. Jiří Bruthans
 Gymnázium Přírodní škola
 6. Zuzana Turková
 ZŠ Kladská
 7. Šimon Härtel Gymnázium Nad Alejí
 8. Klára Pelikánová
 Gymnázium Ústavní
 9. Kateřina Zusková
 ZŠ a MŠ TGM Ruzyně
 10. Ema Šnajdrová
 Gymnázium Nad Štolou
 22. Ema Jánská
 Gymnázium Nad Alejí
Celkem ze zúčastnilo 35 studentů.