Aktuality‎ > ‎

Plejády -přednáškový den-

přidáno: 16. 9. 2016 0:27, autor: Jan Horalek   [ aktualizováno 19. 9. 2016 0:40 ]
"hvězdy hvězd, otevřená hvězdokupa v souhvězdí býka, symbol bohatství a úrody,
součást mytologií, inspirace renesančních básníků, pojítko mezi kulturami"

Dne 23. září 2016 se u nás na škole uskuteční Plejády - přednáškový den, kdy je pro celé vyšší gymnázium namísto běžné výuky připravena řada vystoupení zajímavých osobností z mnoha různých oborů od literatury, přes biologii až po astrofyziku.

Přednášky jsou rozděleny do tematických sekcí a čtyř časových bloků – od 8:30, 10:00, 11:30 a 13 hodin, přičemž v každém bloku si každý vybere jednu přednášku dle svých zájmů – za dopoledne tedy každý stihne čtyři přednášky. Na jednotlivá vystoupení se bude nutno přihlašovat předem, abychom předešli komplikacím s kapacitou učeben, a to prostřednictvím zápisových archů, které budou umístěny na suplovací nástěnce v přízemí školy od pondělí 19. září.

Upozorňujeme studenty, že kvůli kontrole docházky bude muset každý mít za dopoledne potvrzenou svoji přítomnost na celkem 4 přednáškách - je tedy nutné si v každém čase nějakou vybrat, a to svým podpisem na prezenčních listinách. Ty budou sestaveny na základě zápisových archů pro každou přednášku zvlášť a podepisovány až přímo před konkrétními přednáškami. Děkujeme za pochopení.
Ċ
Jan Horalek,
19. 9. 2016 0:37