Výsledky minigrantového řízení podzim 2014

přidáno: 16. 10. 2014 8:47, autor: Zuzana Stiborkova   [ aktualizováno 16. 10. 2014 8:47 ]
Na zasedání správní rady dne 14.10.2014 byly projednány dvě žádosti o minigranty na podporu aktivit studentů GNA: Alej Halloween Education Night (č. 3/2014) a Alej Music Fest (č. 4/2013). Podání žádostí obou minigrantů vykazovala nedostatky ve splnění časového limitu a/nebo způsobu podání.

Minigrant 3/2014:
Alej Halloween Education Night

Noc věnovaná typickému americkému svátku Halloween.
Obsah: Tématický program (převleky, přednášky, filmy v duchu Halloweenu)
Cíl: Séznámit studenty s tradicemi, rozšířit jejich slovní zásobu a obohatit je o nevšední zážitek. Utužení kolektivu

Za úspěšný projekt považujeme, když si každý student odnese zážitek, buď z filmu nebo přednášek, užije si atmosféru a rozšíří svoji slovní zásobu.

V každé učebně se bude promítat film, před každým promítáním v učebně proběhne přednáška (téma o kterém film pojednává, na co by se studenti měli zaměřit, co by si z toho měli odnést)

Minigrant byl zamítnut, protože jeho zpracování nebylo dostatečné a nevykazoval žádný zřejmý přínos pro zúčastněné.

Minigrant
4/2014: Alej Music Fest

Alej Music fest je komorní festival kapel na našem gymnáziu, který má už dlouholetou tradici. Letos se do tohoto projektu zapojily ne jen kapely, ale i jednotlivci nebo dua, kteří chtějí předvést co umí a dát průchod své kreativní stránce. Pro ostatní je to skvělá příležitost zažít výjimečmý koncert, zatancovat si, seznámit se s ostatními ročníky nebo si večer užít se svojí třídou.

Minigrant byl jako tradiční akce podpořen, ale za pozdní odevzdání byla požadovaná částka snížena o 5%. Schválená snížená částka je 4750 Kč.
Upozorňujeme žadatele, že veškeré výdaje musí být účetně doloženy.