Projekty‎ > ‎

GNA - Lycée Marcel Pagnol Exchange

Materiály francouzské školy:


School in France (dokument PDF)
Timetable (dokument PDF)
Free Time (dokument PDF)

Průběh projektuDotazníky
Děkujeme studentům a rodičům za odevzdání dotazníků. Zároveň žádáme ty studenty a rodiče, kteří ještě dotazníky neodevzdali, aby tak učinili do 30.4. Dotazníky vkládejte do schránky na dveřích anglické knihovny.
27 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Dotazníky
Dotazníky pro Vás a pro Vaše rodiče jsou k dispozici ke stažení. Prosím vyplňte je a nejpozději do pondělí 20. dubna je odevzdejte do schránky na dveřích anglické knihovny. Z organizačních důvodů není možné přijímat dotazníky v elektronické podobě.

Dotazník pro rodiče
Dotazník pro studenty

Děkujeme za spolupráci.
16 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Poděkování
Děkujeme českým studentům a jejich rodinám za spolupráci, především za flexibilitu při změnách v programu.
09 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Program na úterý a středu
V úterý 7.4. bude sraz před školou v 8.45. Odpoledne se sejdeme ve 14.45 ve školním divadle. Odpolední program bude trvat zhruba 2 hodiny (bude ještě upřesněno).
Ve středu 8.4. bude sraz v 8.15. Protože budou probíhat písemné maturitní zkoušky z českého jazyka, NECHOĎTE PROSÍM PŘED HLAVNÍ VCHOD GYMNÁZIA, abyste nerušili studenty 4. ročníků. Sejdeme se na straně gymnázia, u tělocvičny. Žádáme Vás o ohleduplnost. Českým studentům začne výuka 2. hodinu.
Pokud někteří z českých studentů ještě neodevzdali dotazníky nebo fotografie, ať tak učiní během zítřka, aby si francouzští profesoři s sebou mohli vzít všechny materiály potřebné pro výměnu v září.
06 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Upřesnění nedělního programu a program na pondělí
Pozor změna! Francouzští studenti se vrátí z dnešního výletu do Terezína již v 15.30!
Večerní party se bude konat v klubu La Fuente, Národní obrany 13 (www.lafuente.cz).
V pondělí 5.4. se sejdeme v 9 hodin v jídelně. Čeští partneři nebudou mít vyučování.
05 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Program na víkend
V sobotu 4.4. se sejdeme ve školní jídelně v 10 hodin. Workshopy skončí kolem 15 hodin. V 19 hodin pak začíná baletní představení v Národním divadle. Sejdeme se půl hodiny před začátkem představení u ND.
V neděli 5.4. pojedou francouzští studenti na celodenní výlet do Terezína a Mělníka. Sraz před budovou gymnázia bude v 8 hodin. Návrat je plánován na 16 hodin. Časy ještě budou upřesněny. Čeští studenti budou mít volný den. Od 19 hodin pak začíná česko-francouzská party (sledujte plakáty). Připomínáme zákaz pití alkoholu pro studenty, kterým ještě nebylo 18 let a také zákaz kouření v prostorách klubu. Několik francouzských studentů je alergických na kouř a svým nezodpovědným chováním byste jim mohli způsobit vážné zdravotní problémy. Buďte proto prosím k sobě ohleduplní.
03 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Program na pátek 3.4.
V pátek 3.4. se francouzští studenti sejdou před budovou gymnázia v 9 hodin. Čeští studenti mají vyučování od 8.55. Francouzští studenti, kteří budou ve škole dříve, mají možnost přijít podívat se na výuku, konkrétně na hodinu reálií Austrálie a Nového Zélandu prof. Stiborkové v učebně č.321.
Odpolední workshop, buď v prostorách gymnázia nebo za hezkého počasí v oboře Hvězda, proběhne od 15 do 17 hodin. Sraz bude v 15 hodin před budovou školy.
Napište prosím svým francouzským partnerům Vaše tel. číslo a Vaši adresu, aby Vás při případných potížích mohli kontaktovat.
03 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Změna času poslední schůzky před příjezdem francouzských studentů
Z důvodu zpoždění francouzských studentů se poslední informační schůzka uskuteční v 18 hodin. Předpokládaný příjezd autobusu je v 18.30. Sledujte webové stránky, v případě že by došlo ještě k nějakým změnám na poslední chvíli.
02 Apr 2009 od Z. Ševčíkové


Informační schůzka před příjezdem francouzských studentů
Poslední informační schůzka před příjezdem francouzských studentů proběhne dnes 2.4. od 17 hodin ve školním divadle.
02 Apr 2009 od Z. Ševčíkové