Pozvánka na Veletrh amerických univerzit

přidáno: 28. 3. 2014 0:55, autor: Jan Horalek   [ aktualizováno 10. 4. 2014 0:54 ]
Dobrý den,

rádi bychom touto cestou pozvali studenty a učitele na "Veletrh amerických univerzit" pořádaný Velvyslanectvím USA ve spolupráci s Fulbrightovou komisí 9. dubna 2014 od 15 do 18 hodin v prostorách Hudební a taneční fakulty AMU (HAMU), Malostranské náměstí 13, Praha 1 - Malá Strana. Vstup na akci je zdarma.

Veletrh představuje jedinečnou příležitost komplexně se seznámit s možnostmi vysokoškolského studia v USA. Kromě setkání se zástupci amerických univerzit a stipendijních programů budou moci účastníci veletrhu navštívit prezentaci profesionálního studijního poradce pro studium v USA a zástupce vízového oddělení Velvyslanectví USA nebo si poslechnout zkušenosti lidí, kteří studovali na prestižních amerických univerzitách.

Vzhledem k načasování amerického přijímacího řízení je návštěva veletrhu nevhodnější pro studenty předposledních ročníku, případně mladších. Domníváme se, že studenti ocení možnost rozšířit si obzory a získat zasvěcené informace o všech studijních možnostech, které se jim po skončení střední školy nabízí. Pomaturitní studium absolventů Vaší školy v USA pak může přispět i ke zvýšení prestiže Vaší instituce.

Pokud byste měli zájem o skupinovou návštěvu veletrhu, kontaktujte mne, prosím. Pokusíme se zkoordinovat vše tak, aby Vaši studenti měli co nejlepší možnost získat co nejvíce informací.

Více informací o akci a registrační formulář najdete na webu Fulbrightovy komise
http://www.fulbright.cz/veletrh-americkych-univerzit-2014.
Zájemci se mohou registrovat přímo online na stránce http://www.fulbright.cz/form/registration.

Ing. Jakub Tesar, Educational Advisor
The J. William Fulbright Commission
Karmelitska 17, 11800 Prague 1, Czech Republic
Tel.: +420 222 718 452
www.fulbright.cz

Ċ
Jan Horalek,
28. 3. 2014 0:55