Stipendium Kronospan

přidáno: 4. 6. 2013 5:09, autor: Jan Horalek   [ aktualizováno 19. 9. 2013 0:30 ]
Dobrý den,

dovoluji si Vám nabídnout příležitost pro vaše studenty účastnit se projektu pro vzdělávání mládeže „KRONOSPAN STIPENDIUM“, který je organizován Nadací Kronospan. V rámci tohoto projektu mají studenti možnost po dobu čtyř let navštěvovat jeden z předních světových vzdělávacích programů na univerzitě Babson College, Massachusetts, Spojené státy americké. Poskytované stipendium pokrývá všechny náklady související se studiem (výuka, ubytování a stravování, učebnice, zdravotní pojištění, doprava do a z USA).

V současné době je tato nabídka aktuální pro studenty 3. ročníků, kteří se příští rok budou rozhodovat o studiu na vysokých školách. Přihlášky do projektu a všechny potřebné materiály je potřeba zaslat nejpozději do 9. září 2013 na adresu scholarship@kronospanfoundation.cz.

Možnost účastnit se tohoto projektu se naskytne pouze nejlepším studentům s vysokým potenciálem (studenti, kteří zažádají o toto stipendium, budou muset předvést výjimečnou akademickou výkonnost i jazykovou vybavenost).

V případě zájmu některého z vašich studentů naleznete bližší informace v přiložených souborech. Zároveň bych Vás rád poprosil o zaslání seznamu případných uchazečů.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat, případně navštivte webové stránky www.kronospanfoundation.ro/scholarship.

Se srdečným pozdravem

Tomáš Bartoň
personální oddělení
KRONOSPAN CR, spol. s r.o.
Na Hranici 6
CZ-587 04 Jihlava
barton@kronospan.cz
www.kronospan.cz
Ċ
Jan Horalek,
4. 6. 2013 5:11
ĉ
Jan Horalek,
4. 6. 2013 5:10
Ċ
Jan Horalek,
4. 6. 2013 5:10