Nový přípravný program US College Club - registrace do 1.2.2017

přidáno: 23. 1. 2017 4:33, autor: Zuzana Stiborkova   [ aktualizováno 23. 1. 2017 4:33 ]

Dobrý den,

dovolte mi jménem česko-americké Fulbrightovy komise pozvat Vaše studenty, kteří jsou potenciálně kvalitními kandidáty pro studium na prestižních amerických univerzitách typu Harvardu, Stanfordu a dalších, k zapojení se do našeho nového bezplatného přípravného programu US College Club. Cílem programu je kvalitně připravit vybrané české studenty na úspěšné zvládnutí přijímacího řízení na zmíněných školách i následné úspěšné studium.

Tento program již úspěšně funguje v řadě zemí, proto jsme se rozhodli jej letos zavést také v České republice a zvýšit tak šance talentovaných českých studentů na přijetí na výběrové americké univerzity.

US College Club zahrnuje setkání obvykle dvakrát měsíčně. Tato setkání jsou zaměřena na rozvoj znalostí a dovedností souvisejících s přijímacím řízením elitních amerických vysokých škol.

Jak již bylo zmíněno, program je zcela zdarma, požadujeme ale dostatečnou motivaci a ochotu se pravidelně účastnit naplánovaným setkání, a také prokázané akademické kvality. Studenti, kteří by tento program chtěli využít, by měli být v předposledním ročníku střední školy.

Uzávěrka přihlášek do programu je 1. února 2017.

Víc informací o programu najdete na webu http://www.fulbright.cz/college-club a také na přiloženém letáku.

Ing. Jakub Tesar
Educational Advisor

The J. William Fulbright Commission
Karmelitska 17, 118 00 Prague 1, Czech Republic
Tel.: +420 222 718 452
www.fulbright.cz

Ċ
Zuzana Stiborkova,
23. 1. 2017 4:33