Programy AFS pro rok 2016/2017

přidáno: 1. 10. 2015 4:54, autor: Zuzana Stiborkova   [ aktualizováno 1. 10. 2015 4:55 ]
Studenti mohou s AFS vycestovat na dobu tří, pěti nebo deseti měsíců do zemí Latinské Ameriky, Evropy, Asie nebo Severní Ameriky a zažít tak středoškolský program v zahraničí i život v místních hostitelských rodinách. Kompletní nabídku naleznete zde

V tuto chvíli AFS nabízí také celkem 11 stipendijních příležitostí, od Německa, přes Dánsko, Itálii až po Argentinu. Zájemce o stipendia čeká koncem listopadu v Praze výběrové řízení sestávající z kulturně politického rozhledu s důrazem na vybranou zemi, testu jazykových schopností a motivačního pohovoru. Pro přihlášení se na programy bez stipendia budou zájemci vyplňovat přihlášku a absolvovat motivační pohovor v místě bydliště. 

Ti, kteří chtějí mít jistotu správné volby a zjistit na vlastní kůži, co AFS program obnáší, jsou zváni na Startér, víkend s dobrovolníky AFS a absolventy programů. Víkend plný workshopů a aktivit zaměřených na mezikulturní zkušenost zodpoví otázky zájemců a pomůže v rozhodování, do které země se na zkušenou vydat a jestli vůbec. Více informací pod odkazem výše nebo v příloze.
ą
Zuzana Stiborkova,
1. 10. 2015 4:55
Ċ
Zuzana Stiborkova,
1. 10. 2015 4:54