Plánované akce

Září 2022  
1. 9. v 8:00 h. Zahájení školního roku 2022/2023
9. 9. Burza učebnic
5. 9. – 9. 9. Seznamovací pobyt – prima B
12. 9. – 16. 9. Seznamovací pobyt – prima A
12. 9. – 16. 9. Jazykový kurz – sekunda A
18. 9. – 23. 9. Kurz Šance – 1.A
19. 9. – 23. 9. Jazykový kurz – sekunda B
27. 9. Plejády – Den osobností
28. 9. Státní svátek – Den české státnosti
Říjen 2022  
3. 10.
Břevnovský klášter
Slavnostní imatrikulace prvních ročníků
1.A v 16:00, obě primy v 17:00 hod.
12. 10. Humanitární sbírka Bílá pastelka
13. 10. Slavnostní předávání certifikátů FCE, CAE a CTM
18. 10. – 23. 10. Zájezd do Paříže
20. 10. – 22. 10. Projekt Euroscola ve Štrasburku
25. 10. Halloweenská slavnost pro primy
26. 10. – 27. 10. Podzimní prázdniny
28. 10. Státní svátek – Den české státnosti
Listopad 2022  
1. 11. – 2. 11. Republikové finále volejbalového turnaje v Jablonci nad Nisou
2. 11. Pedagogická rada 1. čtvrtletí
5. – 13. 11. Zájezd do španělské Sevilly
9. 11. Třídní schůzky
17. 11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
18. 11. Ředitelské volno
23. 11.  od 17 hod. Den otevřených dveří
26. 11. – 2. 12. Zájezd do Velké Británie
Prosinec 2022  
2. 12. Maturitní ples
6. 12. První pomoc – obě primy
6. – 7. 12. Workshop Nevypusť duši – kvinta A a B, 1. A
7. 12. Workshop kariérového poradenství
9. 12. Exkurze do Mauthausenu
13. 12. Zájezd do Drážďan do Muzea člověka – 3.A a obě septimy
14. 12. Zájezd do Norimberka – kvinta B
15. – 20. 12. Vánoční volejbalový turnaj
18. 12. od 16 hod. Vánoční koncert,  jídelna
20. 12. IQ Landia Liberec – tercie A
21. 12. Besídky a třídní akce
22. 12. Ředitelské volno
23. 12. – 2. 1. Vánoční prázdniny
Leden 2023  
3. 1. Začátek výuky po Vánocích
10. 1. Matematická olympiáda kategorie A – krajské kolo
11. 1. od 17 hod. Den otevřených dveří
11. 1. Exkurze do Jaderné elektrárny Temelín
16. 1. Prezentace minigrantů ve studovně
  Dějepisná olympiáda – obvodní kolo
17. 1. Biologická olympiáda – tercie a kvarty – školní kolo
  Zeměpisná olympiáda – primy a sekundy – školní kolo
20. 1. Ekonomická olympiáda – školní kolo
  Ekonomická olympiáda – oktávy – krajské kolo
  Návštěva Armádního muzea Žižkov – 3.A
  Prezentace DoFE – 1.A a obě kvinty
22. – 27. 1. Lyžařský kurz v Hinterstoderu – 1. A a kvinta A
24. 1. Matematická olympiáda – školní kolo kategorie B a C
  Německá olympiáda – školní kolo
25. 1. Pedagogická rada 1. pololetí
  Chemická olympiáda – tercie a kvarty – školní kolo
26. 1. Bariérové testy z anglického jazyka B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE)
27. 1. Biologická olympiáda – primy a sekundy – školní kolo
Vesmírný den
31. 1. Zeměpisná olympiáda – školní kolo
  Ukončení výuky 1. pololetí – vysvědčení
Únor 2023  
3. 2. Pololetní prázdniny
6. 2. – 12. 2. Jarní prázdniny
14. 2. Chemická olympiády – tercie a kvarty – školní kolo
  Exkurze do ČNB – kvarta B
15. 2. Exkurze do ČNB – kvarta A
18. – 25. 2. Lyžařský kurz Horní Mísečky – sekunda A
23. 2. Biologická olympiáda – vyšší gymnázium – školní kolo
během února Konverzační soutěž z francouzského jazyka
Březen 2023  
1 . 3. Uzávěrka přijímání přihlášek do přijímacího řízení
Duben 2023  
4. 4. Pedagogická rada 3. čtvrtletí
6. 4. Velikonoční prázdniny
7. 4. Státní svátek – Velký pátek
10. 4. Státní svátek – Velikonoční pondělí
12. 4. Třídní schůzky
28. 4. Poslední zvonění
Květen 2023  
1. 5. Státní svátek – Svátek práce
8. 5. Státní svátek – Den vítězství
9. 5. – 15. 5. Svatý týden
16. 5. – 19. 5. (22. 5.) Ústní maturity
Červen 2023  
28. 6. Pedagogická rada 2. pololetí
30. 6. od 11 hod.
Břevnovský klášter
Slavnostní předání vysvědčení studentům kvart
30. 6. Ukončení výuky 2. pololetí, vysvědčení

Přejít nahoru