Kroužky 1. pololetí

Informace k přihlašování do zájmových kroužků

Pro přihlášení do kroužku odevzdejte řádně vyplněnou přihlášku do kanceláře prof. Hrušky (B210, mezi sborovnou a ředitelnou, případně dalším členům vedení) nejpozději do pondělí 18. 9.

V případě převisu zájemců budou upřednostněni studenti, kteří přihlášku donesou dříve. Studentům prim mohou přihlášku zaslat rodiče i e-mailem na adresu jiri.hruska@alej.cz .Nabídka kroužků:


Volejbal

prof. Kister/Kim, středa 14:30-16:00, vyšší gymnázium, 1000,-Kč, nevhodné pro úplné začátečníky


Míčové hry

prof. Klika, čtvrtek 14:30-16:00, prima, sekunda, tercie (chlapci + dívky), 1000,-Kč, preference volejbalu, basketbalu, házené (další podle přání)


Včelařství

prof. Brabec, pondělí (13:45-16:15) konání čtyřikrát během 6 týdnů – střídání s LP z biologie ve 2. ročníku, všichni, 1000,-Kč, vhodné pro studenty se zájmem o přírodu, porozumění životu včelstev, rostlin a všemu, co souvisí se včelařstvím a chovem včel


Pěvecký sbor Alejsbor

prof. Brdičková, čtvrtek 14:30-16.00, všichni, zdarma – První zkouška bude již 7.9. Kdo se chce připojit, napište mi na mail helena.brdickova@alej.cz, zastavte se v kabinetě HV, nebo přijďte rovnou na zkoušku. Není třeba odevzdávat přihlášku.


English Review I

prof. Hrazdirová, úterý 14:00-15:00, primy, v 1. pololetí zdarma – Určeno pro méně pokročilé studenty k procvičování učiva. Pro přihlášení konzultujte s vyučujícím AJ.


English Review II, Storytelling

prof. Langrová, úterý 14:00-15:00, pokročilejší studenti z prim, v 1. pololetí zdarma – Určeno pro pokročilejší studenty. Hravé procvičování anglického jazyka formou her, poslechy, čtení příběhů, reálie slavení svátků a života v anglicky mluvících zemích. Pro přihlášení konzultujte s vyučujícím AJ.


Seznam otevřených kroužků:

  • volejbal
  • včelařství
  • Alejsbor
  • English Review I
  • English Review II
Přejít nahoru